مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
درسی
کمک درسی
دانشگاهی
عمومی
مذهبی
زبان
انتشارات
مؤلفان
خرید تلفنی کتاب


قوانین و مقررات ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی کتاب کوشا


1-ثبت سفارش:

تمامی کتب ارائه شده توسط فرشگاه اینترنتی کتاب کوشا پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.


2-محدودیت فروش:

کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و فروشگاه اینترنتی کوشا کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

 

3-اطلاع از موجودی:

همه کتاب های فعال روی سایت کوشا لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته 1: در صورت افزایش قیمت کتاب ها از سمت ناشر،خریدار موظف است مبلغ افزایش قیمت را واریز کند.

نکته 2: فروشگاه اینترنتی کتاب کوشا قیمت کتاب ها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.


4-زمان ارسال:

تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی کتاب کوشا مشاوره نمایید.


5-خدمات پس از فروش:

خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و فرشگاه اینترنتی کتاب کوشا هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.


6-بسته ارسالی:

مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن پشتیبان های آنلاین کوشا می توانند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.


7-قیمت کتاب ها:

فروشگاه اینترنتی کتاب کوشا قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد. به دلیل تهیه کردن تمامی کتاب ها طبق نیاز مشتری تحت هیچ شرایطی کنسلی هیچ کدام از اقلام فاکتور امکان پذیر نیست.


نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای فرشگاه اینترنتی کتاب کوشا جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتاب های سفارش داده شده برای فرشگاه اینترنتی کتاب کوشا غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،کوشا کتاب های تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.


8-اطلاعات مشتریان:

اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر فرشگاه اینترنتی کتاب کوشا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.


9-اطلاعات پستی:

کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.


10-مرجوع هزینه واریزی:

استرداد وجه هایی که به دلایل "موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده "در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .

 

برای اطلاعات بیشتر به ادمین کانال کتاب کوشا مراجعه فرمایید.  

http://t.me/kooshabook

 

فروشگاه کتاب کوشا

+98 2166989008 +98 09193676623 (مدیریت)