مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
درسی
کمک درسی
دانشگاهی
عمومی
مذهبی
زبان
انتشارات
مؤلفان
خرید تلفنی کتاب

زبان انگلیسی جامع کنکور(مبتکران) کدمحصول : 89

zaban-jame-anari-mobtakeran-min
وضعیت محصول :
قابل تهیه
قیمت رایج: 880,000 ﷼ قیمت ما: 880,000 ﷼ قیــمت محصول :
Out of stock
وزن محــــصول :
905 g
+
شهاب اناری، منصور عظیمی، علیرضا حمزه
مبتکران
رحلی
9789640720653
420
توضیحات این محصول

4کتاب در یک کتاب! در این کتاب تمامی آنچه برای زبان انگلیسی کنکور نیاز دارید به صورت یک جا ارائه شده است:

1) زبان انگلیسی پیش دانشگاهی

2) زبان انگلیی سال سوم

3) درک مطلب

4) واژه نامه کامل

در ویرایش جدید، غیر از به روز رسانی پرسش های تألیفی و کنکور، چهار تغییر اساسی در کتاب داده ام.

تغییر اساسی اول: در بخش سؤالات کنکور گرامی و لغت است به طوری که اولاً، پرسش های کنکوری را طوری انتخاب کرده ام که حتی الامکان با دانش خواننده کتاب در آن مقطع همخوانی داشته باشد و ثانیاً، پرسش ها حالت تجمعی دارد یعنی در درس 2 از درس 1 هم سؤال شده؛ در درس 3 از درس 1 و 2 هم پرسش شده و الی آخر.

تغییر اساسی دیگر در بخش مرور سال سوم رخ داده است به طوری که تعداد سؤالات و آزمون ها و توضیحات زبان سال سوم بیشتر شده تا مرور کامل تری برای مخاطبان ارزشمند کتاب انجام شود.

تغییر بزرگ سوم، جدا شدن واژه نامه کنکور به صورت کتاب واژه نامه هوشمند جیبی است که به شما کمک می کند در همه جا و همه زمان واژه های زبان را به همراه داشته باشید. و اما تغییر اساسی چهارم در قسمت متن ها و کلوزهای تمرینی هر درس است که هر چه بیش تر منطبق بر سؤالات کنکور شده است.

1)زبان پیش دانشگاهی: شامل 8 درس است که در هر درس به ترتیب آموزش گرامر، پرسش‌ های گرامر با پاسخ تشریحی، آموزش واژگان، پرسش های واژگان با پاسخ تشریحی، آموزش تکنیک های درک مطلب، پرسش های درک مطلب با پاسخ تشریحی، آزمون نمونه ارائه شده اند.

2) زبان انگلیسی 3: مرور بسیار کاربردی از گرامر و لغات زبان سال سوم به همراه پرسش های چهارگزینه ای منتخب، جهت مرور عزیزان در انتهای کتاب آورده شده است.

3) درک مطلب: تکنیک های برخورد با متون درک مطلب و کلوز به صورت تفکیکی در فصل های مختلف کتاب آموزش داده شده و متن های تمرینی فراوان تالیفی داخل فصل ها و آزمون های نمونه متنوع جهت تمرین داوطلبان گرامی فراهم شده است.

4) واژه نامه: واژه نامه جیبی هوشمند کنکور به صورت هدیه همراه کتاب اصلی تقدیمتان شده است. در کناب این چهار بخش اصلی یک DVD هم فراهم کرده ایم که حاوی کلیپ های آموزشی مختلف و نیز فایل صوتی تلفظ تمامی واژگان کنکور است.

فروشگاه کتاب کوشا

+98 2166989008 +98 09193676623 (مدیریت)